RDA CZ Kurzy Tým Kontakty

Registrace Přihlášení CZ
RDA
CZ

Jsme mezinárodní výcviková akademie

Raid and Defense Academy je výcviková akademie, jež svou činnost zahájila na Slovensku již v roce 2007. V současné době je právem považována za lídra mezi výcvikovými společnostmi. Roku 2015 akademie rozšířila pole svého působení i o Českou republiku, kde pod názvem RDA CZ nabízí svůj komplexní výukový program.

Nabízíme kvalitní výcvikové kurzy

Specializujeme se na výcvik v oblasti střelecké přípravy, vojenské a policejní taktiky modifikované pro efektivní obranu jednotlivce i skupin. K tomuto účelu disponujeme výcvikovými prostory o rozloze větší než 200 000 m2 a týmem instruktorů s policejní i armádní praxí u specializovaných útvarů ČR. Školíme v oblasti ochrany osob a majetku. Pořádáme odborné semináře a workshopy zaměřené na bezpečnostní problematiku. Vzděláváme specialisty i začátečníky.

PROZKOUMAT KURZY
What we offer

Být odhodlán nestačí. Je třeba trénovat tělo i mysl

V RDA CZ věříme, že klíčem k úspěšnému vyřešení krizové situace je vyvážený poměr mezi schopnosti správně a rychle vyhodnotit situaci a efektivním uplatněním natrénovaných technik a postupů. Proto nedílnou součásti výcvikového konceptu RDA CZ je vedle procvičování obranných technik také metodická práce s reakční dobou jednotlivce, jenž spočívá v následujících třech krocích.

VNÍMEJTE

Neustále vyhodnocovat a předvídat vývoj situace kolem sebe. Dívat se a vidět! Poslouchat a slyšet!

MYSLETE

Nejsilnější zbraní je náš mozek. Představovat si, co udělám, když...

JEDNEJTE

Používat nacvičené techniky. Dodržovat všechny zásady bezpečnosti s ohledem na další zúčastněné osoby. Lepší je nějaká reakce než žádná!

Cílem výcvikového konceptu RDA CZ je fyzicky i mentálně připravovat odpovědné, samostatně myslící a proaktivní jedince.

Právě pro vás máme připravené tyto kurzy

Na našich kurzech nabízíme výuku široké škály bezpečnostních dovedností. Na seminářích sebeobrany se naučíte jednoduše a efektivně ubránit nejen sebe, ale i své blízké. V ČR zatím nejkomplexnější výukový program Specialista Ochrany Osob vás připraví na profesionální poskytování služeb v oblasti ochrany osob. Na střeleckých kurzech vás naučíme bezpečně manipulovat se zbraní a používat ji jako ú činný obranný prostředek. V našich kurzech se dále setkáte s výukou strategického myšlení a taktiky, s principy Conflict Managementu, se zásadami SAFER, reakčními testy a reálným výcvikem Scenario Based Training. Připravíme Vás jak na praktickou zkoušku na zbrojní průkaz, tak i na práci kontraktora v rizikových oblastech.

PISTOLE Level 1 - Bezpečnost a taktika

PISTOLE Level 1 - Bezpečnost a taktika

PISTOLE Level 1 - Bezpečnost a taktika
Odborný kurz pro získání zbrojního průkazu

Odborný kurz pro získání zbrojního průkazu

Odborný kurz pro získání zbrojního průkazu
PISTOLE Level 2 - Přesnost a účinnost

PISTOLE Level 2 - Přesnost a účinnost

PISTOLE Level 2 - Přesnost a účinnost
Specialista Ochrany Osob - Základní Kurz

Specialista Ochrany Osob - Základní Kurz

Specialista Ochrany Osob - Základní Kurz

Náš instruktorský tým z RDA CZ

Vít Kraus

Vít Kraus

NÁRODNÍ ŘEDITEL

Vít je ředitelem RDA v České republice. Je odpovědný za plánování a provádění firemní strategie a obchodních aktivit. Vít je zkušený, mezinárodně certifikovaný instruktor v oblasti výcviku osobní ochrany, jehož výcvikem prošlo mnoho osobních strážců, bezpečnostních expertů, diplomatů, členů bezpečnostních složek a speciálních jednotek u nás i v zahraničí. Vít se specializuje na poradenství v oblasti obchodní, personální a cestovní bezpečnosti.

Učím se bojovat proto, abych bojovat nemusel. - JAPONSKÉ PŘÍSLOVÍ

Vítězslav Skála

Vítězslav Skála

HLAVNÍ INSTRUKTOR

Víťa je hlavním instruktorem RDA v České republice. Pracoval 16 let v AČR, z toho 12 let na Oddělení ochrany osob Vojenské policie, kde kromě jiného působil jako instruktor taktické přípravy. Víťa má mnohaleté zkušenosti se zabezpečením ochrany osob v rizikových oblastech Blízkého východu. Je úspěšným absolventem prestižního kurzu ochrany osob Britské armády u Royal Military Police, SpecOps Regiment - Close Protection Unit v britském Longmoor. V současnosti pracuje jako konzultant v oblasti personální bezpečnosti a zajišťuje ochranu osob v ČR i v zahraničí.

Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou. - GEORGE S. PATTON

Martin Kubala

Martin Kubala

INSTRUKTOR

Martin pracoval 19 let v ozbrojených složkách ČR. V letech 2005 - 2009 sloužil v jednotce SOG. Od 2009 do 2014 působil jako instruktor a osobní ochránce v týmu ochrany ministra obrany ČR. Stejně jako Víťa je úspěšným absolventem kurzu RMP CPU v britském Longmoor. Martin je certifikovaným instruktorem pro získání mezinárodní SIA licence Close Protection BTEC level 3 a mnoha dalších kurzů. Působil v CP týmu v Kosovu, 3x byl nasazen v misích v Afganistanu, z toho ve dvou bojových a v jedné jako člen CP týmu v Kábulu. V současnosti pracuje v oblasti bezpečnosti a zajišťuje ochranu osob u nás i v zahraničí.

Odvážnému štěstí přeje! - TULLIUS POSUCUS POTÉ, CO OBELIX ROZPRÁŠIL STRÁŽ - XI/15

Přemysl Komárek

Přemysl Komárek

INSTRUKTOR

Přemek má za sebou 13ti letou službu u Vojenské policie. V období 2002 až 2007 působil na zásahové skupině u Pohotovostního Oddělení. V roce 2007 až 2013 sloužil na Oddělení ochrany osob. V průběhu své vojenské kariéry se Přemek specializoval jako pyrotechnik. Absolvoval řadu odborných pyrotechnických kurzů včetně instruktorských kurzů pro C-IED a destrukční (trhací) práce. Několikrát byl nasazen v zahraničních misích v Iráku. V roce 2010 byl součásti mezinárodní EOD jednotky, operující v Afghánistánu pod velením americké armády. Přemek má oprávnění vykonávat pyrotechnické činnosti v civilním sektoru. Je držitelem britské SIA (Close Protection) licence. V současné době se Přemek specializuje na poradenství a školení v oblasti pyrotechnických a bezpečnostních služeb a ochrany osob.

Ani celá armáda těch, kteří mluví, nezmůže jednoho, který jedná. - FRANÇOIS DE LA ROCHEFOUCAULD

Petr

Petr

INSTRUKTOR

Petr působí v ozbrojených složkách ČR od roku 2002. Od roku 2008 zastává pozici instruktora se specializaci na výuku taktické střelecké přípravy a výcviku krizového řízení vozidel.

Chyby v taktice mohou být kompenzovány rychlou a přesnou střelbou. Chyby ve střelbě nemohou být vykompenzovány ničím.

Připraven začít ?Registrovat se
LEX
ARMED
DIGNITARY SERVICE
MINIMAL RISK
CB SERVIS CENTRUM
ČESKÁ ASOCIACE PPC 1500