Kurzy Tým Kontakty

Registrace Přihlášení EN

Raid And Defense Academy CZ

RDA CZ je tým bývalých instruktorů ozbrojených složek. Máme zkušenosti s civilním i vojenským nasazením v rizikových oblastech. Nabízíme výcvik v oblasti ochrany osob, obranné střelby a taktických postupů. Naše kurzy jsou určeny profesionálům i široké veřejnosti.

RDA CZ je tým bývalých instruktorů ozbrojených složek. Máme praktické zkušenosti s civilním i vojenským nasazením v rizikových oblastech. Nabízíme komplexní výcvik v oblasti ochrany osob, získání zbrojního průkazu, obranné střelby a taktických postupů.

Osvojte si tyto znalosti a dovednosti dříve, než je budete potřebovat. Neodkládejte to na potom. Potom už může být pozdě.

Právě pro vás máme připravené tyto kurzy

Všechny kurzy akademie

Střelecké kurzy

Taktické kurzy

Profesní kurzy

Semináře a školení

Být odhodlán nestačí. Je třeba trénovat tělo i mysl

V RDA CZ věříme, že klíčem k úspěšnému vyřešení krizové situace je vyvážený poměr mezi schopnosti správně a rychle vyhodnotit situaci a efektivním uplatněním natrénovaných technik a postupů. Proto nedílnou součásti výcvikového konceptu RDA CZ je vedle procvičování obranných technik také metodická práce s reakční dobou jednotlivce, jenž spočívá v následujících třech krocích.

VNÍMEJTE

VNÍMEJTE

Neustále vyhodnocovat a předvídat vývoj situace kolem sebe. Dívat se a vidět! Poslouchat a slyšet!

MYSLETE

MYSLETE

Nejsilnější zbraní je náš mozek. Představovat si, co udělám, když...

JEDNEJTE

JEDNEJTE

Používat nacvičené techniky. Dodržovat všechny zásady bezpečnosti s ohledem na další zúčastněné osoby. Lepší je nějaká reakce než žádná!

Cílem výcvikového konceptu RDA CZ je fyzicky i mentálně připravovat odpovědné, samostatně myslící a proaktivní jedince.

Tým RDA CZ

Vít Kraus

Vít Kraus

ŘEDITEL RDA CZ

Vít je ředitelem RDA CZ v České republice. Je odpovědný za plánování a provádění firemní strategie a obchodních aktivit. Vít je zkušený, mezinárodně certifikovaný instruktor v oblasti výcviku osobní ochrany, jehož výcvikem prošlo mnoho osobních strážců, bezpečnostních expertů, diplomatů, členů bezpečnostních složek a speciálních jednotek u nás i v zahraničí. Vít se specializuje na poradenství v oblasti obchodní, personální a cestovní bezpečnosti.

Učím se bojovat proto, abych bojovat nemusel. - JAPONSKÉ PŘÍSLOVÍ

Vítězslav Skála

Vítězslav Skála

HLAVNÍ INSTRUKTOR

Víťa je hlavním instruktorem RDA CZ v České republice. Pracoval 16 let v AČR, z toho 12 let na Oddělení ochrany osob Vojenské policie,kde kromě jiného působil jako instruktor taktické přípravy. Víťa má mnohaleté zkušenosti se zabezpečením ochrany osob v rizikových oblastech Blízkého východu. Je úspěšným absolventem prestižního kurzu ochrany osob Britské armády u Royal Military Police, SpecOps Regiment - Close Protection Unit v britském Longmoor. V současnosti pracuje jako konzultant v oblasti personální bezpečnosti a zajišťuje ochranu osob v ČR i v zahraničí.

Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou. - GEORGE S. PATTON

Martin Kubala

Martin Kubala

INSTRUKTOR

Martin pracoval 19 let v ozbrojených složkách ČR. V letech 2005 - 2009 sloužil v jednotce SOG. Od 2009 do 2014 působil jako instruktor a osobní ochránce v týmu ochrany ministra obrany ČR. Stejně jako Víťa je úspěšným absolventem kurzu RMP CPU v britském Longmoor. Martin je certifikovaným instruktorem pro získání mezinárodní SIA licence Close Protection BTEC level 3 a mnoha dalších kurzů. Působil v CP týmu v Kosovu, 3x byl nasazen v misích v Afganistanu, z toho ve dvou bojových a v jedné jako člen CP týmu v Kábulu. V současnosti pracuje v oblasti bezpečnosti a zajišťuje ochranu osob u nás i v zahraničí.

Odvážnému štěstí přeje! - TULLIUS POSUCUS POTÉ, CO OBELIX ROZPRÁŠIL STRÁŽ - XI/15

Richard Tomáš

Richard Tomáš

INSTRUKTOR

Richard má za sebou 18 let služby v ozbrojených složkách ČR. Z toho 7 let u 43. výsadkového praporu v Chrudimi, se kterým se zúčastnil několika zahraničních operací. 11 let působil jako člen Skupiny operativního nasazení Celní správy ČR, kde vykonával funkci instruktora taktické a zdravotní přípravy.

Je to klišé, ale je to pravda: za války člověk najde opravdové přátele. - CHRIS KYLE

Připraven začít ?Registrovat se
LEX
ARMED
DIGNITARY SERVICE
MINIMAL RISK
CB SERVIS CENTRUM
ČESKÁ ASOCIACE PPC 1500