Kurzy Tým Kontakty

Registrace Přihlášení EN

Osobní a operační bezpečnost

Cílem kurzu je prostřednictvím teoretických přednášek a praktických cvičení naučit účastníky kurzu identifikovat a předcházet hrozbám a za použití efektivních bezpečnostních opatření minimalizovat rizika v zájmových oblastech

2000 Kč
2 dny/14 hodin 2 days/14 hours
12

OBSAH KURZU

Tento dvoudenní kurz je věnován vytvoření bezpečnostního konceptu. Bezpečnostní koncept je soubor navzájem provázaných bezpečnostních opatření, které nám pomáhají předcházet hrozbám a minimalizovat rizika v zájmových oblastech.

První den se účastníci kurzu naučí, jak detekovat možné hrozby a efektivně aplikovat bezpečnostní opatření v domácím nebo pracovním prostředí. Zaměříme se na způsoby ochrany rodiny, majetku nebo citlivých informací. Ukážeme a vysvětlíme, jak efektivně plánovat cestu do zahraničí nebo postupovat v případě přírodních katastrof nebo sociálních nepokojů.

Druhý den se soustředíme především na vytvoření bezpečnostního konceptu z hlediska využití v bezpečnostním týmu. Budou probírány teoretické základy, příprava, plánování a způsoby zajištění operační bezpečnosti při každodenních aktivitách bezpečnostního týmu. Účastníci kurzu se seznámí se zásadami komunikace, sdílení a ochraně citlivých informací. Popíšeme operační postupy při krizových situacích jako je vydírání nebo únos.

Součásti kurzu jsou i praktická cvičení se zaměřením na tvorbu vlastních operačních bezpečnostních procedur.

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Tento kurz je určen bezpečnostním profesionálům, osobním strážcům, soukromým detektivům, novinářům, podnikatelům nebo těm, kdo se chce naučit způsobům, jak efektivně zajistit vlastní osobní bezpečnost a jak nastavit standardy pro operační bezpečnost.

CÍL KURZU

Cílem kurzu je prostřednictvím teoretických přednášek a praktických cvičení naučit účastníky kurzu identifikovat a předcházet hrozbám a za použití efektivních bezpečnostních opatření minimalizovat rizika v zájmových oblastech

PŘEDPOKLADY PRO ABSOLVOVÁNÍ KURZU

Notebook

Poznámkový blok a psací potřeby

VYPSANÉ TERMÍNY

2. 2. 2019, 09:00 - 3. 2. 2019, 16:00

Ke Smíchovu 51/122, Praha 5

Zapsat se

Další kurzy z této kategorie

Připraven začít ?Registrovat se
LEX
ARMED
DIGNITARY SERVICE
MINIMAL RISK
CB SERVIS CENTRUM
ČESKÁ ASOCIACE PPC 1500